FacebookYouTubeПідписатися на RSS

У зв’язку з оголошенням карантину на всій території України до 03 квітня 2020 року увесь навчальний процес буде проходити у Дистанційному форматі.

Що це означає? Що таке Дистанційний формат? Усі учні будуть навчатися у зручному для них місці, не відвідуючи приміщення ліцею. При цьому вчителі надаватимуть необхідні матеріали та ставитимуть завдання в електронному вигляді через мережу Інтернет.

Де будуть розміщуватись матеріали та завдання від вчителів? Усі завдання та матеріали будуть з’являтися у спеціальній теці на сервісі Гугл Диск (посилання) - https://drive.google.com/open?id=1GhvT12g8s1U3f8bj0cuUG2JvDEN_ZYDd

Завдання під час карантину для учнів ліцею:

5 клас

6 клас

7 клас

8 клас

9 клас

10 клас

11 клас

Також просимо зважити, що цей процес ще досить новий і далеко не ідеальний. Колектив ліцею робить все можливе, щоб максимально швидко та ефективно відновити навчання в новому форматі.

Як буде відбуватися комунцікація з вчителями? Як можна поставити питання чи обговорити завдання? Кожному класу вчителі нададуть посилання в Вайбер/Телеграм групи, де буде проводитись оперативне оповіщення про всі події.По кожному з предметів викладачі запланують та повідомлять дати й час проведення групових відеоуроків, а також в якому форматі вони будуть проходити і за яким посиланням можна буде до них приєднатися.

Чи ставитимуть оцінки за такі уроки і що взагалі буде з оцінками? Оцінки будуть і буде оцінюватись якість засвоєних учнем знань. Механізм того, як буде проходити оцінювання, ще обговорюється.

У класі можна було ж одразу запитати, а невже вдома доведеться чекати відеоурок і втрачати час? Навпаки. Вже існує величезна кількість інформації в дуже доступній формі і навіть непотріно чекати уроку.

Ми розуміємо, що такий формат новий та незвичний для багатьох учнів та вчителів, то ж робимо все можливе, щоб він був ефективним.

Кiлькiсть переглядiв: 0