FacebookYouTubeПідписатися на RSS

/Files/images/jovten_2018_r/images.jpg

Інформаційна довідка про
Вишнівську загальноосвітню школі I-ІІІ ступенів №3

1 вересня 1976 року почала свою роботу Вишнівська середня школа №3. У 1977 році відбувся перший випуск. З 2001 року - Вишнівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №3 Києво-Святошинської районної державної адміністрації Київської області.

У 2011-2012 навчальному році школа пройшла атестацію 23 березня 2012 року, протокол №127: визнано атестованою (за високим рівнем з відзнакою).

Юридична адреса: вул.Святошинська, 44, м. Вишневе, Києво-Святошинський район, Київська область, 08132, тел. 04498 5-28-90, e-mail: 3vzosh@ukr.net, vyshneve-school3.edukit.kiev.ua.

Навчальний заклад є юридичною особою, має печатку, штамп, ідентифікаційний номер, знаходиться у районній комунальній власності, підпорядковується відділу освіти Києво-Святошинської районної державної адміністрації Київської області.

Директор – Руденко Наталія Миколаївна. Закінчила Запорізький державний педагогічний інститут в 1982 р., спеціальність за дипломом «вчитель фізики та математики». З 1986 року працює у Вишнівській ЗОШ І-ІІІ ступенів №3 спочатку - вчителем фізики, з 2000 року - заступником директора з навчально-виховної роботи, з 2006 року – директором школи.

У Вишнівській ЗОШ І-ІІІ ступенів №3 нині навчається 1515 учнів (51 клас).

У школі створена система допрофільної освіти. Також функціонують класи з поглибленим вивченням окремих предметів. Старші класи працюють за програмою профільної школи.

Початкова школа над реалізацією положень Концепції Нової української школи.

Педколектив нараховує 101 педагога.

Школа є флагманом роботи з обдарованими учнями. Створено наукове товариство учнів «Сузір’я», яке працює за Положенням про наукове товариство учнів та власною програмою «Талант + творчість».

Школа є районним осередком роботи за інклюзивною формою навчання дітей з особливими потребами. У рамках цієї діяльності створена ресурсна кімната для здійснення корекційно-розвивальна робота, консультування батьків та педагогів соціальним педагогом, психологом та логопедом школи.

У рамках Міжнародної співпраці заклад успішно працює за чисельними проектами. Також школа має тісні зв’язки з школами м.Пьонки (Польща).

З 2015 року Вишнівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №3 є учасником Всеукраїнського експерименту «Тьюторська технологія як засіб реалізації принципу індивідуалізації в освіті».

В рамках угоди про наукове співробітництво між Інститутом педагогіки НАПН України від 05.07.2015 року велика група вчителів школи бере активну участь у створенні програм та посібників, апробації навчальної літератури.

Школа працює над реалізацією програм дослідно-експериментальної роботи.

У школі був даний старт волонтерського руху. Завдяки роботі волонтерської групи школи протягом останнього часу надано допомогу різним соціально незахищеним групам дітей школи, воїнам, які отримали поранення під час проведення АТО на сході України і перебувають у військовому госпіталі.

Школа пишається своїми випускниками, які продовжують навчання у вищих навчальних закладах, повертаються після закінчення вищих навчальних закладів працювати до школи, стали кандидатами і докторами наук, гідними людьми своєї незалежної держави.

Кiлькiсть переглядiв: 1888

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.