Відповідно до законів України «Про місцеві державні адміністрації», «Про місцеве самоврядування», «Про освіту», «Про загальну середню освіту», постанови Кабінету Міністрів України від 12.04.2000 № 646 «Про затвердження Інструкції з обліку дітей і підлітків шкільного віку», з метою забезпечення своєчасного, належного обліку дітей і підлітків шкільного віку у Києво-Святошинському районі:

1. Призначити уповноважених для проведення обліку дітей і підлітків шкільного віку на територіях обслуговування, закріплених за загальноосвітніми навчальними закладами Києво-Святошинського району, згідно з додатком 1.

2. Закріпити території обслуговування за загальноосвітніми навчальними закладами Києво-Святошинського району згідно з додатком 2.

3. Зобов’язати уповноважених до 15 серпня 2017 року разом з сільськими, селищною, міськими радами Києво-Святошинського району провести роботу зі складання списків дітей і підлітків шкільного віку, що проживають на закріпленій території.

4. Директорам загальноосвітніх навчальних закладів:

4.1. Встановити систематичний контроль за охопленням навчанням всіх дітей шкільного віку на закріпленій території обслуговування та здійснювати постійний контроль за відвідуванням учнями занять.

4.2. Вести роз’яснювальну роботу серед населення щодо обов’язкового здобуття дітьми і підлітками шкільного віку повної загальної середньої освіти.

5. Відділу освіти Києво-Святошинської районної державної адміністрації до 20 жовтня 2017 року подати на розгляд координаційної ради з питань охорони дитинства при Києво-Святошинській районній державній адміністрації інформацію про підсумки проведення обліку дітей та підлітків шкільного віку.

6. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови райдержадміністрації Лєзніка М.Г.

Кiлькiсть переглядiв: 144

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.