Відповідно до перспективного плану роботи та визначених термінів проходження педагогічними кадрами перепідготовки і підвищення кваліфікації та з метою активізації підвищення рівня професійної та загальної освіти педагогічних працівників, підвищення мотивації до якісної роботи та відповідальності за результати навчання й виховання дітей відповідно до Типового положення про атестацію педагогічних працівників України та на виконання наказу відділу освіти Києво-Святошинської районної державної адміністрації № від вересня 2017 року «Про атестацію педагогічних працівників навчальних закладів Києво-Святошинського району в 2017-2018 навчальному році»

НАКАЗУЮ:

1. Направити на курси підвищення кваліфікації без відриву від роботи при Комунальному вищому навчальному закладі Київської обласної ради «Академія неперервної освіти» (м. Біла Церква) нижчезазначених педагогічних працівників школи у такі терміни (графік додається).

2. Заступникам директора школи з навчально-виховної роботи Хижевій Л.М., Плющ Л.С. забезпечити постійну заміну уроків цих учителів.

3. Заступнику директора школи з науково-методичної роботи Охріменко Т.М.:

3.1. Внести зміни до перспективного плану курсової перепідготовки педагогічних працівників школи (до 01 жовтня 2017 року).

3.2. Створити умови для занять учителів, які потребуватимуть на курсах без відриву від роботи, надавши їм вільний день для самопідготовки (протягом року).

3.3. Здійснювати контроль за відвідуванням учителями курсів підвищення кваліфікації та надавати їм необхідну методичну допомогу в написані курсових робіт (протягом року).

3.4. Періодично заслуховувати на засіданнях предметно-методичних комісій (творчих груп) повідомлення учителів, що підвищують кваліфікацію, з метою забезпечення обміну передовим педагогічним досвідом (протягом року).

4. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступника директора школи з науково-методичної роботи Охріменко Т.М.

Кiлькiсть переглядiв: 113

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.