FacebookYouTubeПідписатися на RSS

Територія обслуговування, яка закріплена за школою:

Відповідно до Законів України «Про місцеві державні адміністрації», «Про місцеве самоврядування», «Про освіту», «Про загальну середню освіту», затверджена постановою Кабінету Міністрів України № 684 від 13.09.2017 року «Порядок ведення обліку дітей дошкільного, шкільного віку та учнів», додаток до розпорядження Києво-Святошинської райдержадміністрації «Про організацію обліку дітей і підлітків шкільного віку у Києво-Святошинському районі в 2019 році» та з метою забезпечення своєчасного, належного обліку дітей і підлітків шкільного віку у Києво-Святошинському районі

НАКАЗУЮ:

1. Призначити відповідальними ліцею за роботу зі складання списків дітей і підлітків шкільного віку заступника директора з навчально-виховної роботи Л.С.Плющ.

2. Довести до відома педагогічного колективу територію обслуговування закріпленою за ліцеєм, яка включає вулиці Святошинську (з № 27 до кінця), Європейська (непарні номера до № 27), Київську, Ломоносова, Гоголя, Свободи, Кооперативну, Миру, Вишневу, Машинобудівників (№ 17, 17-а), Братів Гавришів, провулки: Широкий, Дальній, Чапаєва та ознайомити педагогічний колектив.

3. Закріпити певні вулиці мікрорайону ліцею за членами педагогічного колективу для успішної та якісної перевірки виконання «Закону про загальну середню освіту» (список педагогів із закріпленими за ними частинами мікрорайону додається).

4. Членам педагогічного колективу, за якими закріплені дільниці мікрорайону ліцею:

4.1. До 02 вересня 2019 року перевірити за отриманими списками наявність дітей шкільного і дошкільного віку в мікрорайоні і з’ясувати питання відвідування ними загальноосвітніх шкіл.

4.2. До 10 вересня 2019 року повернути відповідальному ліцею списки з відмітками про те, чи з’явилися учні на навчання, а також подати довідки з місця навчання тих учнів, які здобувають загальну середню освіту в інших навчальних закладах, і звітом.

/члени педагогічного колективу, Т.М.Охріменко/

4.3. До 19 травня 2020 року здійснити перепис дітей мікрорайону. Списки дітей і підлітків подати за такою формою:

№ з/п Адреса дитини (підлітка), вулиця, номер будинку і квартири Прізвище, ім’я, по батькові одного із батьків або осіб, які їх заміняють Прізвище, ім’я, по батькові, стать, дата народження дитини Навчання за роками (клас, школа, ДНЗ)

5. Членам педагогічного колективу нести персональну відповідальність за достовірність поданої інформації.

6. Списки дітей подати на окремому аркуші. В останній колонці зробити позначки про дітей шкільного віку, які не пішли до школи у 6 років, вказати причину.

7. Заступнику директора з навчально-виховної роботи Л.С.Плющ до 06 вересня цього року оформити загальний звіт з питань охоплення навчання дітей і підлітків шкільного віку і повернути до відділу освіти списки, з відмітками про навчання дітей мікрорайону разом із довідками з місця навчання.

8. Контроль за виконанням наказу покласти на заступника директора з навчально-виховної роботи Л.С.Плющ.

Кiлькiсть переглядiв: 0