FacebookYouTubeПідписатися на RSS
№ п/п Зміст заходів Термін виконання Відповідальні
1. При вивченні курсу “Основи здоров’я”: а) забезпечити ознайомлення учнів з правилами пожежної безпеки, правилами безпечного користування побутовими, газовими та електричними приладами, правилами дорожнього руху б) акцентувати увагу на ознайомленні учнів зі шляхами евакуації з приміщень та здійсненні заходів особистої безпеки на випадок екстреної евакуації в) використовувати кабінет та навчальні матеріали автошколи «Спринт» щодо запобігання дитячо-дорожнього травматизму протягом року вчителі основ здоров’я, заступник директора з навчально-виховної роботи Охріменко Т.М.
2. Щорічно проводити шкільний день цивільної оборони Квітень, директор ліцею, заступники директора
3. Проводити для учнів тижні безпеки руху “Увага, діти!” вересень, травень педагог-організатори
4. Запровадити серед молодших школярів конкурси “Веселий світлофорик”, виступи артистів Київської державної філармонії за програмою Правил дорожнього руху протягом року педагоги - організатори, заступник директора з навчально-виховної роботи Плющ Л.С.
5. Організовувати роботу гуртків “Юних пожежників” і “Юних інспекторів руху” листопад заступник директора з виховної роботи
6. Сприяти діяльності технічних, музичних, інших гуртків, фізкультурно – оздоровчих секцій для проведення занять та організованого дозвілля підлітків постійно педагоги-організатори
7. Здійснювати інструктаж учнів по правилах ТБ на період канікул згідно навчальному плану класні керівники
8. Проводити навчання учнів з питань надання невідкладної медичної допомоги потерпілим постійно за програмою ДПЮ, медико-санітарна підготовка Ткачук Ю.П. Шевченко О.О.
9. Постійно здійснювати контроль за станом освітлення території ліцею, вживати необхідних заходів для усунення виявлених недоліків постійно заступник директора з адміністративно -господарської частини Некрасов М.О.
10. Організувати своєчасну підготовку снігоприбирального інвентарю, посипних матеріалів та інструментів для боротьби з ожеледицею в зимовий період листопад, щороку заступник директора з адміністративно -господарської частини Некрасов М.О.
11. Забезпечувати систематичне прибирання снігового покриття, очистки шкільного двору та покрівель від снігу та льоду зимовий період заступник директора з адміністративно -господарської частини Некрасов М.О.
Кiлькiсть переглядiв: 0