FacebookYouTubeПідписатися на RSS

Соціально-педагогічна місія Вишнівського академічного ліцею ,,Основа,,

Будуємо ліцей рівних можливостей для всіх; ліцей в якому навчаються поряд обдаровані діти в тій чи іншій галузі та «звичайні»; ліцей, який буде намагатися дати можливості для розвитку кожній дитині та розвинути її так, щоб вона була успішною в житті. Тобто щоб дитина, навчаючись в ліцеї, змогла набути всі життєві компетенції в тому обсязі, в якому вони їй потрібні для її успішного становлення.

Розвиток-наше кредо.

І не "загальний розвиток", а розвиток творчого потенціалу, і не спеціально відібраних дітей, а усіх, тому що ми віримо, що кожна дитина обдарована і талановита.

Наша формула:

"Допоможи мені це зробити самому". Вчитель допомагає учневі вчитися, пізнавати себе і світ. Учитель, який не виховує, а допомагає учневі шукати себе кращого, який не «тисне» на учня, а створює йому умови для вільного самовизначення, не принижує його, а окрилює. Такий підхід дає можливість створити ліцей компетентнісного розвитку і самовдосконалення з ідеалом вільної, життєлюбної, талановитої особистості.

Саме в такому ліцеї ми зможемо надати нашим вихованцям якісну освіту.

Сучасний підхід до стратегії розвитку освіти наголошує, що якість освіти є найефективнішим засобом для задоволення освітніх потреб суспільства, сім'ї, дитини. Якість оцінюється моральними та ринковими категоріями, це не тільки якість кінцевих результатів, але й всіх процесів, які впливають на кінцевий результат. Тому управління нашою школою буде зосереджуватися на управлінні якістю освіти. А це означає співвіднесення результатів роботи ліцею з метою, яку колектив ліцею поставив перед собою.

Саме виховання компетентної, відповідальної за своє життя людини і буде головним завданням нашого ліцею.

Кiлькiсть переглядiв: 0